Accessibility Tools

Civil est Fótért - batyus bált rendeztünk

2023. április 25

2023. február 25-én a Városunkért Alapítvánnyal karöltve került megrendezésre a rendkívül jó hangulatú rendezvényünk a Civil Est Fótért. A 2022-es Fóti Kolbi fesztiválon jött az ötlet, hogy kellene egy bált rendezni, valami hasonlót, mint ami 2019-ben volt a Batyus bál. Ezért azt gondoltuk, hogy egyesületünk megszervezzük ezt az eseményt, ami ráadásul végül ingyenes lett. Ezúton is szeretnénk megköszönni a Városunkért Alapítványnak, a Művelődési Háznak és a civilek támogatását, így rendezvényünk ingyenes lett. 

civil est fotert

 

A Civil Est Fótért rendezvény célja az volt, hogy zenés - táncos szórakozással egybekötött kellemes este keretében egymást jobban megismerjük. Ismerjük meg érdeklődési körét, hobbiját, azt hogy mi a közös egymásban. Legyünk nyitottak és találjuk meg a másikban a jót. Töltsük fel pozitív energiával testi- lelki akkumulátorainkat. Ami segítséget adhat a továbbiakban ahhoz, hogy párt és felekezeti hovatartozástól függetlenül, egy hajóban és egy irányban evezve a mainál még szebb és élhetőbb várossá tegyük Fótot.

civil est

 

 

Fóti Városszépítő Egyesület

Székhely: 2151 Fót, Vörösmarty tér 1
Levelezési cím: 2151 Fót, Tessedik Sámuel utca 13/c
Email: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Nyilvántartási szám: 13-02-1232
Adószám: 18691504-1-13
Bankszámlaszám: 10402197-50526567-71751009

1% - Segítsen!


Szépítse Ön is Fót városát! Segítsen adója 1%-ával: Csak ki kell töltenie az alábbi nyilatkozatot, melyet letölthet honlapunkról:

Copyright 2023 - Fóti Városszépítők
Grafika: Sarkics György | Web: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.